4444608

  E-Mail Listesi

  • Kampanyadan Haberdar Olun

  Hakkımızda

  Yenilikçi, prensipli, araştırmacı, ileri görüşlü, mükemmeliyetçi, misyon sahibi, çözüm ve müşteri odaklı profesyonel kadrosuyla 2012 yılında Ankara’da kurulan Diverso MICE & Tatil Danışmanım turizm sektöründe pek çok ilke imza atmayı hedeflemektedir. Yurt içi ve yurt dışında; tur, otel, bilet, vize departmanları ile hizmet sağlayan Diverso MICE & Tatil Danışmanım kongre-toplantı, seminer hizmeti departmanları ile toplam 5 ana birimden oluşmaktadır.

   

  Diverso MICE & Tatil Danışmanım bu güne kadar verdiği hizmetler sayesinde aldığı takdirleriyle daha da güçlenerek sektöre ivme kazandırmaya devam etmektedir. Kuruluşundan bu güne müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek hareket eden Diverso MICE & Tatil Danışmanım yurt içinde ve yurt dışında bir çok kategoride hizmet vermektedir.

   

  Misyonumuz, Ulusal ve uluslararası arenada ki müşterilerimizin ihtiyaç̧ ve önceliklerini belirleyerek kaliteli, güncel, güvenilir ve tutarlı uluslararası standartlara uygun kongre, toplantı ve seminer organizasyonları ile etkinlik yönetimi sağlamak, katılımcılara konforlu, etik değerlerden ödün vermeden iştirak edecekleri etkinliklerde eğlenceli, bilgi dolu geçirilen zamanı profesyonel ve yenilikçi personel kadromuzla eşsiz hatıralara dönüştürmek.

   

  Vizyonumuz, uluslararası standartlarda, müşteri odaklı ve sürdürülebilir organizasyonlar ile mükemmeliyetçi anlayışa bağlı kalarak, hizmetlerimizle turizm sektöründe örnek bir kuruluş olmak.